O nas

RED Design to pracownia zajmująca się projektowaniem i aranżacją nowoczesnych wnętrz prywatnych, a także publicznych takich jak: biura, sklepy, salony, kawiarnie, hotele, pensjonaty itp.

Poszukujemy oryginalnych rozwiązań projektowych, poznajemy nowe materiały i technologie. Podążamy za trendami, ale wykorzystujemy tylko te najbardziej wartościowe pomysły, które szybko się nie dezaktualizują. Zależy nam by projektowana przez nas przestrzeń nie straciła blasku wraz z ulotną modą.

Decydując się na nowoczesne wnętrze nie musisz wyrzucać sentymentalnych pamiątek lub starych przedmiotów. Odpowiednio wyeksponowane, mogą wpłynąć na estetyczny odbiór projektowanego wnętrza, stając się jego atutem.

Wnętrze, które tworzymy, są połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości. Kładziemy nacisk na funkcjonalność, kreatywność, a także dbałość o każdy szczegół, bo tylko wtedy efekt końcowy może być zadowalający.

Nie musisz obawiać się, że nowoczesne wnętrze to surowe wykończenie i mało przyjazna pomieszczenia, w których czuć "chłód". Zapewniamy, że w nowoczesnym wnętrzu, pomimo minimalistycznych rozwiązań, również można stworzyć przyjemną, przyjazną atmosferę. Takie wnętrza też posiadają duszę...

Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie mając na względzie, by projekty były dopasowane do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych zleceniodawcy. Dzięki temu nasze projekty i realizacje są ciekawe i niebanalne.

Dzięki otwarciu na dialog i w trosce o klienta, tworzone wnętrza są funkcjonalne i estetyczne, a przede wszystkim dostosowane do potrzeb i gustu klienta. Jeśli więc odpowiada Państwu profil i charakter działalności pracowni RED Design zapraszamy do współpracy i na spotkanie.

Ewelina Para (właściciel)